Potreby pre domácnosť

Kategórie

K- 10.161 Ochranné bavlnené rúško

K- 10.161 Ochranné bavlnené rúško
K- 10.161 Ochranné bavlnené rúško
Kód produktu: K- 10.161 Ochranné bavlnené rúško
Dostupnosť: Skladom
Cena s dph: 5,98€
Cena bez dph: 4,98€
Počet kusov:  
K- 10.161 Ochranné bavlnené rúško-

- Krajina pôvodu. SR
- Výrobok je certifikovaný.
- Tvárová maska rúško je vyhotovená z materiálu 100% bavlna, je v tvare obdĺžnika, materiál je v dvoch vrstvách, aby bola zabezpečená filtrácia, má dva záhyby, ktoré zabezpečujú lepšiu priľnavosť na tvár. Po oboch bokoch je olemovaná do rohov je všitá gumička (šnúrka) ktorá slúži na zavesenie za uši a drží rúško.

Materiál. 100% bavlna, zrážanlivosť4-6%, farba - viac variánt - biela, farebná s potlačou, pranie 60%, chlórovanie a chemické čistenie zakázané, žehleie pri max. teplote. v infekčnom prostredí doporučujeme rúško denne prať a žehliť. Poškodené rúško je potrebné vymeniť za nové. 

Návod na správne nasadenie. 
A- na šnúrku priložte rúško pevne k tvári napnite spodnú pásku a zviažte popod uši vzadu na zátylku hlavy. Dotlačte rúško celou plochou na tvárovú časťtak, aby boli dostatočne prekryté dýchacie cesty - nos - ústa. Dbajte na to aby po obvode rúško doliehalo na tvár. Následne vrchnú pásku napnite a zaviažte ju ponad uši vzadu na zátylku hlavy. 

B- Na gumičku priložte rúško pevne k tvári, druhou rukou natiahnite gumu a založte ju za ucho, toto opakujte na druhej strane. roztiahnite rúško v záhyboch a na dne dotlačte celou plochou na tvár tak, aby boli dostatočne prekryté dýchacie cesty -nos - ústa.
Počas nosenia dbajte na to, aby po obvode rúško doliehalo na tvár.
Rúško skladujte v suchu a vo vetraných priestoroch.
 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Copyright © 2020 Allweb
Beží na OpenCart | Sledujte nás na: text_social_facebook text_social_twitter text_social_linkedin