Potreby pre domácnosť

Kategórie

K- 10.044 Ochranné bavlnené rúško- zákazkovo šité

K- 10.044 Ochranné bavlnené rúško- zákazkovo šité
K- 10.044 Ochranné bavlnené rúško- zákazkovo šité K- 10.044 Ochranné bavlnené rúško- zákazkovo šité K- 10.044 Ochranné bavlnené rúško- zákazkovo šité K- 10.044 Ochranné bavlnené rúško- zákazkovo šité K- 10.044 Ochranné bavlnené rúško- zákazkovo šité K- 10.044 Ochranné bavlnené rúško- zákazkovo šité K- 10.044 Ochranné bavlnené rúško- zákazkovo šité K- 10.044 Ochranné bavlnené rúško- zákazkovo šité
Kód produktu: K- 10.044 Ochranné bavlnené rúško- zákazkovo šité
Dostupnosť: Skladom
Cena s dph: 4,50€
Cena bez dph: 3,75€
Počet kusov:  
K- 10.044 Ochranné bavlnené rúško- zákazkovo šité

do poznámky treba uviesť veľkosť S,M,L,XL

- Tvárová maska rúško je vyhotovená z materiálu 100% bavlna, podšívka 190g bavlnený úplet- výrazne efektývnejšia ochrana, je v tvare obdĺžnika, materiál je v dvoch vrstvách, aby bola zabezpečená filtrácia, má dva záhyby, ktoré zabezpečujú lepšiu priľnavosť na tvár. Do rohov je všitá gumička, ktorá slúži na zavesenie za uši a drží rúško.

Materiál. 100% bavlna, zrážanlivosť4-6%, farba - viac variánt - biela, farebná s potlačou, pranie 60%, chlórovanie a chemické čistenie zakázané, žehleie pri max. teplote. v infekčnom prostredí doporučujeme rúško denne prať a žehliť. Poškodené rúško je potrebné vymeniť za nové. 

Návod na správne nasadenie. 
A- na šnúrku priložte rúško pevne k tvári napnite spodnú pásku a zviažte popod uši vzadu na zátylku hlavy. Dotlačte rúško celou plochou na tvárovú časťtak, aby boli dostatočne prekryté dýchacie cesty - nos - ústa. Dbajte na to aby po obvode rúško doliehalo na tvár. Následne vrchnú pásku napnite a zaviažte ju ponad uši vzadu na zátylku hlavy. 

B- Na gumičku priložte rúško pevne k tvári, druhou rukou natiahnite gumu a založte ju za ucho, toto opakujte na druhej strane. roztiahnite rúško v záhyboch a na dne dotlačte celou plochou na tvár tak, aby boli dostatočne prekryté dýchacie cesty -nos - ústa.
Počas nosenia dbajte na to, aby po obvode rúško doliehalo na tvár.
Rúško skladujte v suchu a vo vetraných priestoroch.
 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Copyright © 2020 Allweb
Beží na OpenCart | Sledujte nás na: text_social_facebook text_social_twitter text_social_linkedin