> <
Busquets kabelka DOLORES PROMESAS 1 hover image

Busquets kabelka DOLORES PROMESAS 1

Praktická kabelka vo vzore   DOLORES PROMESAS 1 vyrobená z pevných a odolných materiálov vhodná na bežné nosenie, alebo ako skvelý darček. Vonkajší materiál 100% PU / syntetic..

17,80€
Busquets kabelka LOLA CASADEMUNT briliantová ružová hover image

Busquets kabelka LOLA CASADEMUNT briliantová ružová

Praktická kabelka vo vzore   LOLA CASADEMUNT vyrobená z pevných a odolných materiálov vhodná na bežné nosenie, alebo ako skvelý darček Okrem fantastickéj briliantovo rožovej farby&..

18,80€
Busquets crossbody kabelka Coquette hover image

Busquets crossbody kabelka Coquette

Obľúbená crossbody kapsička cez telo, edícia Coquette , s dvomi vreckami, praktická na nosenie a taktiež poslúži ako pekný doplnok k outfitu. Ramienko je odopínateľné a dĺžkovo nadstaviteľné. Materiál..

12,80€
Busquets crossbody kabelka Dolores Promesas 1 hover image

Busquets crossbody kabelka Dolores Promesas 1

Obľúbená crossbody kapsička cez telo, edícia Dolores Promesas 1, s dvomi vreckami a jedným vnútorným vreckom taktiež uzatváracie zipsom. Kabelka je praktická na nosenie a taktiež poslúži ako pekný dop..

12,80€
Busquets crossbody kabelka GARDEN FLORES hover image

Busquets crossbody kabelka GARDEN FLORES

Obľúbená crossbody kapsička cez telo, edícia  GARDEN FLORES , s dvomi vreckami, praktická na nosenie a taktiež poslúži ako pekný doplnok k outfitu. Ramienko je odopínateľné a dĺžkovo na..

12,80€
Busquets crossbody kabelka Let Dreams Fly hover image

Busquets crossbody kabelka Let Dreams Fly

Obľúbená crossbody kapsička cez telo, edícia  Let Dreams Fly , s dvomi vreckami, praktická na nosenie a taktiež poslúži ako pekný doplnok k outfitu. Ramienko je odopínateľné a dĺžkovo n..

12,80€
Busquets crossbody kabelka Ohlala Coquette hover image

Busquets crossbody kabelka Ohlala Coquette

Obľúbená crossbody kapsička cez telo, edícia Ohlala Coquette , s dvomi vreckami, praktická na nosenie a taktiež poslúži ako pekný doplnok k outfitu. Ramienko je odopínateľné a dĺžkovo nadsta..

12,80€
Busquets crossbody kabelka PARTCHWORK hover image

Busquets crossbody kabelka PARTCHWORK

Obľúbená crossbody kapsička cez telo, edícia  PARTCHWORK , s dvomi vreckami, praktická na nosenie a taktiež poslúži ako pekný doplnok k outfitu. Ramienko je odopínateľné a dĺžkovo nadst..

12,80€
Busquets crossbody kabelka YOURE A STAR hover image

Busquets crossbody kabelka YOURE A STAR

Obľúbená crossbody kapsička cez telo, edícia  YOURE A STAR , s dvomi vreckami, praktická na nosenie a taktiež poslúži ako pekný doplnok k outfitu. Ramienko je odopínateľné a dĺžkovo nad..

12,80€
Busquets kabelka cez plece Coquette hover image

Busquets kabelka cez plece Coquette

Praktická taška cez plece, ktorá uchová vaše veci v suchu a bezpečí vďaka odolnému 100% polyesteru s PVC povlakom.. Kabelka disponuje  jednou priehradkoui. Kabelka má  uz..

12,80€
Busquets kabelka YOURE A STAR hover image

Busquets kabelka YOURE A STAR

Obľúbená crossbody kapsička cez telo, edícia  YOURE A STAR  na plece, s dvomi vreckami, praktická na nosenie a taktiež poslúži ako pekný doplnok k outfitu. Ramienko je dĺžkovo nadstavit..

7,80€
Kabelka dievča strom 43%

Kabelka dievča strom

K- 7284 Kabelka..

2,74€ 4,80€
Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)