> <
ALPINO sada pre maľovanie na tvár superhrdinov 6 farieb

ALPINO sada pre maľovanie na tvár superhrdinov 6 farieb

Sada na maľovanie na tvár premení každé dieťa na super hrdinu. Jednoduché nanášanie a rozotieranie na telo premenia každú detskú oslavu na partiu hrdinov. Správne maľovanie zabezpečí 6 paste..

11,30€
 Auto pracovný stroj hover image

Auto pracovný stroj

Premeňte detskú izbu na skutočné stavenisko! Vytvorte si nový domov, ihrisko alebo dokonca celé mesto. Čokoľvek chcete pre túto misiu postaviť, budete potrebovať ťažké vybavenie. Vozidl..

3,60€
Akrylová obojstranná páska 30 mm X 3m transparentná červená hover image 27%

Akrylová obojstranná páska 30 mm X 3m transparentná červená

Obojstranná akrylová páska 30mm x 3m. Táto páska je veľmi odolná a ponúka veľa možností montáže. Určené na trvalé spájanie a lepenie v reklamnej výrobe, na montáž prvkov karosérie, na spájan..

6,41€ 8,81€
Auto HUMMER H2 - LICENCIA 1:24  na diaľkové ovládanie hover image

Auto HUMMER H2 - LICENCIA 1:24 na diaľkové ovládanie

Veľa zábavy je zaručené. Vozidlo je rýchle a diaľkovo ovládané Hummer H2! Dosah: približne 15-25 metrov. Rýchlosť: cca 10-15 km/h. Auto je starostlivo vyrobené s dôrazom na najmenšie de..

20,02€
Cada C51043W Stavebnica Buggy na vysielačku 2.4GHz 1:10 modrá hover image

Cada C51043W Stavebnica Buggy na vysielačku 2.4GHz 1:10 modrá

Postav si svoje vysnívané RC pretekárske auto! Veľké vozidlo prinesie veľa radosti nielen deťom. Jediným obmedzením je vaša fantázia, model si môžete postaviť podľa seba. Naše kocky sú ..

37,60€
Drevenné kocky  puzzle farma 9 ks hover image

Drevenné kocky puzzle farma 9 ks

DREVENÉ 3D PUZZLE FARMA 6v1. Fantastické puzzle vo forme drevených kociek. Hra spočíva v usporiadaní súvislého obrázku, ktorý predstavuje jeden z dopravných prostriedkov. Učenie a zábava v j..

2,95€
Drevenné kocky  puzzle Safari 9 ks hover image

Drevenné kocky puzzle Safari 9 ks

DREVENÉ 3D PUZZLE SAFARI 6v1. Fantastické puzzle vo forme drevených kociek. Hra spočíva v usporiadaní súvislého obrázku, ktorý predstavuje jeden z dopravných prostriedkov. Učenie a zábava v ..

2,95€
Drevenné kocky  puzzle vozidlá 9 ks hover image

Drevenné kocky puzzle vozidlá 9 ks

DREVENÉ 3D PUZZLE VOZIDLÁ 6v1. Fantastické puzzle vo forme drevených kociek. Hra spočíva v usporiadaní súvislého obrázku, ktorý predstavuje jeden z dopravných prostriedkov. Učenie a zábava v..

2,95€
Edukaná hračka  Drevenná násobilka 100 hover image

Edukaná hračka Drevenná násobilka 100

Fantastická súprava, ktorá pomôže vášmu dieťaťu naučiť sa násobilku. Drevený rám obsahuje 81 rôznych farebných drevených valcov. Jedna strana valca má funkciu násobenia a druhá strana skrýva správny v..

11,80€
Edukaná hračka hodiny, kovový box hover image

Edukaná hračka hodiny, kovový box

Vynikajúca vzdelávacia hračka užitočná pri učení sa čítať hodiny a minúty. Učenie a zábava v jednom. Perfektné ako učebná pomôcka do škôlky alebo školy. Živé farby uľahčia učenie a povz..

3,96€
Edukaná hračka kvetinky 300 ks hover image

Edukaná hračka kvetinky 300 ks

Kreatívna, zaujímavá zábava, ktorá umožní nielen veľa príjemných chvíľ, ale priaznivo ovplyvní aj vývoj dieťaťa! Priestorové kocky v tvare hviezdy budú skvelou voľbou pre menšie aj väčšie deti!&n..

4,80€
Edukaná hračka lesné zvieratá, 24 puzzle, kovový box hover image

Edukaná hračka lesné zvieratá, 24 puzzle, kovový box

Rozprávkovo farebné puzzle určite ukradne srdce každého dieťaťa. Kreatívne puzzle , ktoré poskytne veľa zábavy a vtiahne vaše batoľa na dlhé hodiny. Farebné obrázky povzbudia vaše batoľ..

5,88€
Edukaná hračka morské safari, 25 puzzle, kovový box hover image

Edukaná hračka morské safari, 25 puzzle, kovový box

Rozprávkovo farebné puzzle určite ukradne srdce každého dieťaťa. Kreatívne puzzle , ktoré poskytne veľa zábavy a vtiahne vaše batoľa na dlhé hodiny. Farebné obrázky povzbudia vaše batoľ..

6,20€
Edukaná hračka morské zvieratá, 25 puzzle, kovový box hover image

Edukaná hračka morské zvieratá, 25 puzzle, kovový box

Rozprávkovo farebné puzzle určite ukradne srdce každého dieťaťa. Kreatívne puzzle , ktoré poskytne veľa zábavy a vtiahne vaše batoľa na dlhé hodiny. Farebné obrázky povzbudia vaše batoľ..

6,20€
Farma traktor s otočnou vlečkou, šroubovacie v kufríku hover image

Farma traktor s otočnou vlečkou, šroubovacie v kufríku

Miluje vaše dieťa čas strávený na vidieku? Alebo sa možno zaujíma o prácu farmárov? Potom bude táto hračka dokonalá. Krabička plná príslušenstva, ktoré potrebuje každý farmár. Niek..

11,00€
Zobrazené 1 až 15 z 59 (4 stránok)