Menu
Your Cart

Dodacie podmienky

Pri doručení tovaru na adresu posielame ku každej zásielke daňový doklad. Ak po rozbalení Vašej zásielky zistíte, že doklad nie je priložený, kontaktujte nás a my Vám pošleme jeho kópiu. O odoslaní objednávky Vás informujeme v deň jej odoslania e-mailom, kde nájdete link na sledovanie zásielky.

Platba pri prevzatí tovaru (dobierka)
Za tovar platíte v hotovosti kuriérovi dopravnej spoločnosti alebo poštovému doručovateľovi pri prevzatí zásielky.

Táto služba je spoplatnená sumou 1,00 EUR.


Platba cez platobnú bránu (online)
Po dokončení objednávky budete presmerovaný na stránku platobnej brány Barion, v ktorej si môžete vybrať platobné metódy: platba kartou, online bankové platby alebo bankové prevody.
Táto služba nie je spoplatnená.


Spôsob prepravy a dodanie tovaru

Tovar zasielame na výdajné miesto do našich MOVEO predajní a výdajné miesta Zásielkovne alebo kuriérskou službou 123Kuriér na ktorékoľvek miesto na Slovensku.

Ponúkame tieto možnosti doručenia:

1. Doprava kuriérom 123Kuriér

Zásielka bude doručená kuriérom spoločnosti 123Kuriér na adresu doručenia v pracovných dňoch od 8,00 do 16,00 hod. Pri doručení zásielky vizuálne prekontrolujte nepoškodenie obalu tovaru. 
Táto služba je spoplatnená sumou 3,90 EUR.

  •  Tovar nadštandardných rozmerov do 20kg doručujeme za poplatok 3,90 EUR.
  •  Tovar nadštandardných rozmerov nad 20kg doručujeme za poplatok 9,94 EUR.

(Informácia o nadštandardných rozmeroch je uvedená v popise tovaru.)

2. Zásielkovňa 

Zásielkovňa je logistická spoločnosť, ktorá prevádzkuje viac ako 620 výdajných miest po celom Slovensku. Môžu sa nachádzať v rôznych kamenných predajniach, kaviarňach či obchodných centrách.  Nemusíte celý deň doma čakať na kuriéra, zásielku si môžete vyzdvihnúť do 7 dní na výdajnom mieste, ktoré si zvolíte. Služba je zameraná na ľahšie a menšie balíky s maximálnou váhou 6 kg. Aktuálny zoznam prevádzok si overte TU

Táto služba je spoplatnená sumou 1,99 EUR.


Ceny sú uvedené v mene EUR s DPH.

Cookies
Na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania a funkčnosti našej stránky používame súbory cookies a iné podobné technológie. Zásady ochrany osobných údajov.