Menu
Your Cart

Výtvarnícke potreby

Výtvarnícke a umelecké potreby – podporte umenie a tvorivosť u seba aj u detí vhodnými a kvalitnými pomôckami. U nás zakúpite farby, maliarske palety, stojany, plátna a obrazy, štetce a špachtle. U nás na predajniach alebo online obchode si určite vyberiete!

Brand: CARIOCA Model: 21.181
Carioca Plus Akrylový popisovač odolný voči slnku a vode I Ø 2mm hrot biely. Akrylový atrament je super pigmentovaný s hrotom Ø 2 mm, ktorý sa ľahko aktivuje a nezasychá na vzduchu. Akrylová fixka pri skladovaní nevysychá a na každej fixke je uvedený názov každej farby. Akrylové popisovače..
3,65 €
Bez DPH:3,04 €
Brand: CARIOCA Model: 21.181
Carioca Plus Akrylový popisovač odolný voči slnku a vode I Ø 2mm hrot červený. Akrylový atrament je super pigmentovaný s hrotom Ø 2 mm, ktorý sa ľahko aktivuje a nezasychá na vzduchu. Akrylová fixka pri skladovaní nevysychá a na každej fixke je uvedený názov každej farby. Akrylové popisova..
3,65 €
Bez DPH:3,04 €
Brand: CARIOCA Model: 21.181
Carioca Plus Akrylový popisovač odolný voči slnku a vode I Ø 2mm hrot čierny. Akrylový atrament je super pigmentovaný s hrotom Ø 2 mm, ktorý sa ľahko aktivuje a nezasychá na vzduchu. Akrylová fixka pri skladovaní nevysychá a na každej fixke je uvedený názov každej farby. Akrylové popisovač..
3,65 €
Bez DPH:3,04 €
Brand: CARIOCA Model: 21.181
Carioca Plus Akrylový popisovač odolný voči slnku a vode I Ø 2mm hrot modrý. Akrylový atrament je super pigmentovaný s hrotom Ø 2 mm, ktorý sa ľahko aktivuje a nezasychá na vzduchu. Akrylová fixka pri skladovaní nevysychá a na každej fixke je uvedený názov každej farby. Akrylové popisovače..
3,65 €
Bez DPH:3,04 €
Brand: CARIOCA Model: 21.181
Carioca Plus Akrylový popisovač odolný voči slnku a vode I Ø 2mm hrot oranžový. Akrylový atrament je super pigmentovaný s hrotom Ø 2 mm, ktorý sa ľahko aktivuje a nezasychá na vzduchu. Akrylová fixka pri skladovaní nevysychá a na každej fixke je uvedený názov každej farby. Akrylové popisov..
3,65 €
Bez DPH:3,04 €
Brand: CARIOCA Model: 21.181
Carioca Plus Akrylový popisovač odolný voči slnku a vode I Ø 2mm hrot ružový. Akrylový atrament je super pigmentovaný s hrotom Ø 2 mm, ktorý sa ľahko aktivuje a nezasychá na vzduchu. Akrylová fixka pri skladovaní nevysychá a na každej fixke je uvedený názov každej farby. Akrylové popisovač..
3,65 €
Bez DPH:3,04 €
Brand: CARIOCA Model: 21.181
Carioca Plus Akrylový popisovač odolný voči slnku a vode I Ø 2mm hrot strieborny. Akrylový atrament je super pigmentovaný s hrotom Ø 2 mm, ktorý sa ľahko aktivuje a nezasychá na vzduchu. Akrylová fixka pri skladovaní nevysychá a na každej fixke je uvedený názov každej farby. Akrylové popis..
3,65 €
Bez DPH:3,04 €
Brand: CARIOCA Model: 21.181
Carioca Plus Akrylový popisovač odolný voči slnku a vode I Ø 2mm hrot zelený. Akrylový atrament je super pigmentovaný s hrotom Ø 2 mm, ktorý sa ľahko aktivuje a nezasychá na vzduchu. Akrylová fixka pri skladovaní nevysychá a na každej fixke je uvedený názov každej farby. Akrylové popisovač..
3,65 €
Bez DPH:3,04 €
Brand: CARIOCA Model: 21.181
Carioca Plus Akrylový popisovač odolný voči slnku a vode I Ø 2mm hrot zlatý. Akrylový atrament je super pigmentovaný s hrotom Ø 2 mm, ktorý sa ľahko aktivuje a nezasychá na vzduchu. Akrylová fixka pri skladovaní nevysychá a na každej fixke je uvedený názov každej farby. Akrylové popisovače..
3,65 €
Bez DPH:3,04 €
Brand: CARIOCA Model: 21.181
Carioca Plus Akrylový popisovač odolný voči slnku a vode I Ø 2mm hrot žltý. Akrylový atrament je super pigmentovaný s hrotom Ø 2 mm, ktorý sa ľahko aktivuje a nezasychá na vzduchu. Akrylová fixka pri skladovaní nevysychá a na každej fixke je uvedený názov každej farby. Akrylové popisovače ..
3,65 €
Bez DPH:3,04 €
Brand: CARIOCA Model: 21.180
Carioca Plus Akrylový popisovač odolný voči slnku a vode I Ø 2mm hrot, Pevné balenie 8ks. OBSAH: Súčasťou balenia je pevná krabička s 8 akrylovými fixkami s farbami odolnými voči svetlu, slnku a vode. Akrylový atrament je super pigmentovaný s hrotom Ø 2 mm, ktorý sa ľahko aktivuje a nezasychá na vzd..
16,80 €
Bez DPH:14,00 €
Brand: CARIOCA Model: 21.184
Carioca Plus Skicár A5, 20 listov 140g. Skicár obsahuje 20 listov neabsorbujúceho papiera bez kyselín, vysokej kvality celulózy pre čisté gumovanie. Špecifické skicáre na každé použitie, pre náčrty a kresby ceruzkou, voskovkami, pre kreslenie fixkami a jemnými linkami.Určite vás potešia aj osta..
6,90 €
Bez DPH:5,75 €
Zobrazené 1 až 12 z 635 (53 stránok)
Cookies
Na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania a funkčnosti našej stránky používame súbory cookies a iné podobné technológie. Zásady ochrany osobných údajov.