> <
MOVEO Prvé prevliekacie obrázky hover image

MOVEO Prvé prevliekacie obrázky

Prvé prevliekacie obrázky s motívmi zvieratiek sú krásne farebné a sú vyrobené z pevného a odolného materiálu. Šnúrky, cez ktoré sa obrázky prevliekajú sú zo silného materiálu a pre deti je tak m..

10,57€
Alexander Baby puzzle Stavebné stroje 6 vzorov 1 (2-7 dielikov) hover image

Alexander Baby puzzle Stavebné stroje 6 vzorov 1 (2-7 dielikov)

Alexander Baby puzzle Stavebné stroje 6 vzorov 1 (2-7 dielikov). Začiatok každého dobrodružstva s hádankami.  Puzzle určené pre najmenších (OD 2 ROKOV). atraktívne farby, jednoduché for..

7,90€
Castorland Puzzle 4 v 1 Zvieratá s deťmi 22 dielikov hover image

Castorland Puzzle 4 v 1 Zvieratá s deťmi 22 dielikov

Puzzle 60 dielikov - KLASICKÉ DETSKÉ HÁDANKY. Nájdeme tu motívy obľúbených rozprávok, áut a špecializovaných vozidiel, ale aj domácich a divokých zvierat. Starostlivo vybraný dizajn, vynikaj..

11,62€
Drevená multifunkčná magnetická tabuľka hover image

Drevená multifunkčná magnetická tabuľka

Drevená obojstranná tabuľa s magnetickými puzzle na aranžovanie obrázkov. Vytvára vynaliezavosť a predstavivosť dieťaťa prostredníctvom skvelej zábavy. Rám je vyrobený z ľahkého prírodného dreva...

11,51€
Drevená vkladačka farma hover image

Drevená vkladačka farma

Dosť bolo sedenia doma! Je čas vydať sa na zaujímavý výlet - možno je čas navštíviť vidiek? Na veľkej farme čaká dieťa obrovské množstvo zaujímavých atrakcií! Jednoduché puzzle nepochyb..

4,80€
Drevená vkladačka vláčik hover image

Drevená vkladačka vláčik

Dosť bolo sedenia doma! Je čas vydať sa na zaujímavý výlet - možno je čas navštíviť vidiek? Na veľkej farme čaká dieťa obrovské množstvo zaujímavých atrakcií! Jednoduché puzzle nepochyb..

4,80€
Drevenná vkladačka čísla

Drevenná vkladačka čísla

Drevená skladačka s rúčkami, ktorá pomôže vášmu dieťaťu získať nové zručnosti. Výborná   edukačná hračka, ktorá pozitívne ovplyvňuje rozvoj logického myslenia a formovanie priestor..

4,80€
Drevenné kocky  puzzle farma 9 ks hover image

Drevenné kocky puzzle farma 9 ks

DREVENÉ 3D PUZZLE FARMA 6v1. Fantastické puzzle vo forme drevených kociek. Hra spočíva v usporiadaní súvislého obrázku, ktorý predstavuje jeden z dopravných prostriedkov. Učenie a zábava v j..

2,95€
Drevenné kocky  puzzle Safari 9 ks hover image

Drevenné kocky puzzle Safari 9 ks

DREVENÉ 3D PUZZLE SAFARI 6v1. Fantastické puzzle vo forme drevených kociek. Hra spočíva v usporiadaní súvislého obrázku, ktorý predstavuje jeden z dopravných prostriedkov. Učenie a zábava v ..

2,95€
Drevenné kocky  puzzle vozidlá 9 ks hover image

Drevenné kocky puzzle vozidlá 9 ks

DREVENÉ 3D PUZZLE VOZIDLÁ 6v1. Fantastické puzzle vo forme drevených kociek. Hra spočíva v usporiadaní súvislého obrázku, ktorý predstavuje jeden z dopravných prostriedkov. Učenie a zábava v..

2,95€
Edukaná hračka  Drevenná násobilka 100 hover image

Edukaná hračka Drevenná násobilka 100

Fantastická súprava, ktorá pomôže vášmu dieťaťu naučiť sa násobilku. Drevený rám obsahuje 81 rôznych farebných drevených valcov. Jedna strana valca má funkciu násobenia a druhá strana skrýva správny v..

11,80€
Edukaná hračka hodiny, kovový box hover image

Edukaná hračka hodiny, kovový box

Vynikajúca vzdelávacia hračka užitočná pri učení sa čítať hodiny a minúty. Učenie a zábava v jednom. Perfektné ako učebná pomôcka do škôlky alebo školy. Živé farby uľahčia učenie a povz..

3,96€
Edukaná hračka kvetinky 300 ks hover image

Edukaná hračka kvetinky 300 ks

Kreatívna, zaujímavá zábava, ktorá umožní nielen veľa príjemných chvíľ, ale priaznivo ovplyvní aj vývoj dieťaťa! Priestorové kocky v tvare hviezdy budú skvelou voľbou pre menšie aj väčšie deti!&n..

4,80€
Edukaná hračka lesné zvieratá, 24 puzzle, kovový box hover image

Edukaná hračka lesné zvieratá, 24 puzzle, kovový box

Rozprávkovo farebné puzzle určite ukradne srdce každého dieťaťa. Kreatívne puzzle , ktoré poskytne veľa zábavy a vtiahne vaše batoľa na dlhé hodiny. Farebné obrázky povzbudia vaše batoľ..

5,88€
Edukaná hračka morské safari, 25 puzzle, kovový box hover image

Edukaná hračka morské safari, 25 puzzle, kovový box

Rozprávkovo farebné puzzle určite ukradne srdce každého dieťaťa. Kreatívne puzzle , ktoré poskytne veľa zábavy a vtiahne vaše batoľa na dlhé hodiny. Farebné obrázky povzbudia vaše batoľ..

6,20€
Zobrazené 1 až 15 z 22 (2 stránok)