> <
Drevenná vkladačka čísla

Drevenná vkladačka čísla

Drevená skladačka s rúčkami, ktorá pomôže vášmu dieťaťu získať nové zručnosti. Výborná   edukačná hračka, ktorá pozitívne ovplyvňuje rozvoj logického myslenia a formovanie priestor..

4,80€
Edukaná hračka  Drevenná násobilka 100 hover image

Edukaná hračka Drevenná násobilka 100

Fantastická súprava, ktorá pomôže vášmu dieťaťu naučiť sa násobilku. Drevený rám obsahuje 81 rôznych farebných drevených valcov. Jedna strana valca má funkciu násobenia a druhá strana skrýva správny v..

11,80€
Edukaná hračka morské safari, 25 puzzle, kovový box hover image

Edukaná hračka morské safari, 25 puzzle, kovový box

Rozprávkovo farebné puzzle určite ukradne srdce každého dieťaťa. Kreatívne puzzle , ktoré poskytne veľa zábavy a vtiahne vaše batoľa na dlhé hodiny. Farebné obrázky povzbudia vaše batoľ..

6,20€
Edukaná hračka morské zvieratá, 25 puzzle, kovový box hover image

Edukaná hračka morské zvieratá, 25 puzzle, kovový box

Rozprávkovo farebné puzzle určite ukradne srdce každého dieťaťa. Kreatívne puzzle , ktoré poskytne veľa zábavy a vtiahne vaše batoľa na dlhé hodiny. Farebné obrázky povzbudia vaše batoľ..

6,20€
Hlavolamová Logická PYRAMINX PUZZLE KOCKA 9,7 CM hover image

Hlavolamová Logická PYRAMINX PUZZLE KOCKA 9,7 CM

Hlavolamová Logická PYRAMINX PUZZLE KOCKA 9,7 CM je dostupná len s čiernym rámom. Zostavené puzzle pripomínajúce tradičnú Rubikovu kocku. Učí logické myslenie a rozvíja manuálne zručnosti. Ha s kockam..

5,98€
KIK Drevenné kocky  puzzle farma 9ks hover image

KIK Drevenné kocky puzzle farma 9ks

DREVENÉ 3D PUZZLE FARMA 6v1. Fantastické puzzle vo forme drevených kociek. Hra spočíva v usporiadaní súvislého obrázku, ktorý predstavuje jeden z dopravných prostriedkov. Učenie a zábava v j..

2,95€
KIK Drevenné kocky  puzzle Safari 9ks hover image

KIK Drevenné kocky puzzle Safari 9ks

DREVENÉ 3D PUZZLE SAFARI 6v1. Fantastické puzzle vo forme drevených kociek. Hra spočíva v usporiadaní súvislého obrázku, ktorý predstavuje jeden z dopravných prostriedkov. Učenie a zábava v ..

2,95€
KIK Drevenné kocky  puzzle vozidlá 9ks hover image

KIK Drevenné kocky puzzle vozidlá 9ks

DREVENÉ 3D PUZZLE VOZIDLÁ 6v1. Fantastické puzzle vo forme drevených kociek. Hra spočíva v usporiadaní súvislého obrázku, ktorý predstavuje jeden z dopravných prostriedkov. Učenie a zábava v..

2,95€
KIK Edukaná hračka hodiny, kovový box hover image

KIK Edukaná hračka hodiny, kovový box

Vynikajúca vzdelávacia hračka užitočná pri učení sa čítať hodiny a minúty. Učenie a zábava v jednom. Perfektné ako učebná pomôcka do škôlky alebo školy. Živé farby uľahčia učenie a povz..

3,96€
KIK Edukaná hračka kvetinky 300 ks hover image

KIK Edukaná hračka kvetinky 300 ks

Kreatívna, zaujímavá zábava, ktorá umožní nielen veľa príjemných chvíľ, ale priaznivo ovplyvní aj vývoj dieťaťa! Priestorové kocky v tvare hviezdy budú skvelou voľbou pre menšie aj väčšie deti!&n..

4,80€
KIK Hlavolamová Logická hra quadratic hover image

KIK Hlavolamová Logická hra quadratic

QUADRILLION LOGICKÁ HRA. Fantastická kvadriliónová logická hra. Hra sa skladá z 12 hádaniek a 4 magnetických tabúľ s blokovanými poľami. Dosky sú obojstranné, z jednej strany sú biele a z druhej ..

24,00€
Stavebnica magnetické bloky MAGICKÝ MAGNET MINI 38KS 3+ V2 hover image

Stavebnica magnetické bloky MAGICKÝ MAGNET MINI 38KS 3+ V2

Postavme spolu nový dom! Veľká sada magnetických blokov to určite uľahčí. Sada obsahuje všetky potrebné prvky potrebné na stavbu jedinečného domova, detského ihriska alebo auta navyše.&..

20,00€
Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)