> <
Bruynzeel krátke hrubé farbičky so strúhadlom, 20ks hover image

Bruynzeel krátke hrubé farbičky so strúhadlom, 20ks

Krátke hrubé ceruzky Bruynzeel sú navrhnuté špeciálne pre malé detské ručičky! Balenie obsahuje 20 ceruziek a zodpovedajúce strúhadlo. Vhodné pre deti od 3 rokov. Farbičky majú dobrý farebný výstup - ..

8,80€
Van Gogh akvarelové farbičky 12 ks

Van Gogh akvarelové farbičky 12 ks

Van Gogh farbičky majú jedinečnú vlastnosť, a tou je zaručená svetlostálosť. Použili sme všetky naše znalosti o svetlostálosti pigmentov, pri Van Gogh výtvarných farbičiek, bez straty zreteľných špeci..

20,52€
Van Gogh akvarelové farbičky 24 ks

Van Gogh akvarelové farbičky 24 ks

K- 14.077 Van Gogh akvarelové farbičky/24ks Van Gogh farbičky majú jedinečnú vlastnosť, a tou je zaručená svetlostálosť. Použili sme všetky naše znalosti o svetlostálosti pigmentov, pri Van Gogh v..

38,72€
Van Gogh akvarelové farbičky 36 ks hover image

Van Gogh akvarelové farbičky 36 ks

Vytvorte ohromujúce techniky farbenia vodou s týmito nádhernými vo vode rozpustnými farbami vo formáte ceruzky! Umelecké ceruzky Van Gogh majú jedinečnú formu so svetlostálymi pigmentmi. Farbičky..

63,80€
Van Gogh skicovacie farbičky 12 ks

Van Gogh skicovacie farbičky 12 ks

K- 14.080 Van Gogh skicovacie farbičky/12ks Van Gogh farbičky majú jedinečnú vlastnosť, a tou je zaručená svetlostálosť. Použili sme všetky naše znalosti o svetlostálosti pigmentov, pri Van Gogh v..

22,88€
Van Gogh skicovacie farbičky 24 ks hover image

Van Gogh skicovacie farbičky 24 ks

Grafitové ceruzky umeleckej kvality a špeciálne ceruzky na skicovanie a kreslenie v štúdiách alebo finálnych umeleckých dielach. Tieto ceruzky Van Gogh sú svetlostále hodnotené. Ceruzky sú vyrobené zo..

42,90€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)