Menu
Your Cart

Zrezané stojany na časopisy

 Herlitz Stojan na časopisy zrezaný archívny
Novinka
Brand: Herlitz Model: 17.186
Box z kartónu na odkladanie časopisov.Šírka chrbta 7 cm.Špecifikácia:vhodný na ukladanie časopisov, záznamov, katalógovmiesto na nalepenie etikety na chrbte stojanušírka chrbta: ca 7formát A4, C4mix farieb: čierna              modrá       &nbs..
1,57 €
Bez DPH:1,31 €
Brand: Donau Model: 791
Stabilný skladací stojan z trojvrstvovej lepenky s certifikátom FSC® (drevo na jej výrobu pochádza z lesov, obhospodarovaných udržateľným spôsobom), na archiváciu časopisov, katalógov a pod. do formátu A4. Šírka chrbta 80 mm, otvor na ľahkú manipuláciu, predtlač na popis. Je využiteľný samostatne al..
0,91 €
Bez DPH:0,76 €
Brand: Herlitz Model: 17.178
Plastový stojan na časopisy vhodný na ukladanie časopisov, záznamov a katalógov. Miesto na etiketu na chrbte. U priehľadných je materiál Polystyrol, plast odolný voči nárazom. Pre formát DIN A4 až C4. Väčšie balenie 4 ks. Farba priehľadná.Špecifikácia:1 Stojan na časopisy zrezaný-plastovývhodný na u..
5,10 €
Bez DPH:4,25 €
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Cookies
Na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania a funkčnosti našej stránky používame súbory cookies a iné podobné technológie. Zásady ochrany osobných údajov.